top of page

 

Інструктор з фізичного виховання

ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №19

М. КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Фізичні вправи можуть замінити безліч  ліків, але жодні ліки у  світі не можуть замінити вправи. Анжело Массо.

Гімнастика, фізичні вправи, ходьба, повинні міцно ввійти в повсякденний побут кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров»я, повноцінне і радісне життя.

    Турбота про здоров»я – це найважливіша праця  інструктора з фізичної культури. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра  в  свої сили.

   Життєве  кредо : « Хто  прагне до  самовдосконалення – не зупиняється  на досягнутому».

   Педагогічне кредо:  « Якщо хочете виростити щасливу дитину – виростіть їїздоровою».

IMG-8f11c5d8b2f6278ca23a14dc27b1a6e1-V.jpg

 СИНЯГІВСЬКА

МАРІЯ ПЕТРІВНА 

Музичний керівник

ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №19

М. КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дитина не може чекати щастя   - вона не терпляча. Вона хоче і  повинна бути щасливою сьогодні, зараз і  завжди.  І  який же  я  педагог, якщо кожна секунда спілкування зі мною, не робить її щасливою,  радісною і  звичайно розумною і досвідченою.

     Музична діяльність  має насамперед хвилювати дитину, приносити їй радість. Тільки у  життєрадісній атмосфері створюється ситуація розвитку дитини.

   Музика в закладі  дошкільної освіти це вступ в незвичайний дивовижний світ мистецтва. І  основне завдання музичного керівника  долучити дитину до цього прекрасного світу, навчити розуміти цей світ і  насолоджуватися ним.

20201125_071458.jpg

 МИКИТЕНКО

МАРИНА ВЯЧЕСЛАВІВНА

Практичний психолог

ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №19

М. КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Есе «Я – ПСИХОЛОГ»

     Я – психолог. А це означає – різностороннє, яскраве, багате і насичене всіма фарбами світу життя. Життя, яке, інколи, банально чорно-біле, а деколи – неймовірно кольорове. Воно буває періодами тихе і спокійне, та, навіть, депресивне. А деколи – вибухає салютами свята, щастя, ейфорії і небаченої радості. Для мене психологія – це стиль життя, це безперервний саморозвиток і самовдосконалення. Це постійне «Знайшов!» і «Я зможу!». Це виклики і випробування.

     А найбільше мене захоплюють дитячі серця і душі. Вони такі чисті і безпосередні! І в кожного – свій особливий, індивідуальний внутрішній світ. Це так класно – розкривати їх унікальність, знаходити нові ресурси для нових перемог. І спілкуватися… Спілкуватися як з дорослими і по-дорослому знаходити «ключики» до дитячих проблем. Адже для них це так важливо!

     Професія психолога – складна, і, водночас, вимагає звичайного людського розуміння. І одна фраза може як вбити людину, так і вселити надію і віру. В перемогу, в життя, в себе…

     Психолог – це, навіть, не стільки професія, як покликання. І відповідальний психолог повинен все життя вчитися, розвиватися, «співпрацювати» з навколишнім світом і жити в гармонії з собою. Я завжди мріяла допомагати іншим і, водночас, займатися тим, що мені до душі. Я йшла до своєї мети і ось – моє бажання здійснилося. Я працюю психологом і постійно вчуся, переймаю досвід мудріших і залюбки ділюся своїм. Багато із задуманого реалізувала і ще більше необхідно встигнути. Маю безліч планів та ідей. І шукаю можливості. А їх, виявляється, так багато, вони зовсім поруч. Тільки потрібно їх помічати, бачити і чути. А ще, пам’ятати, що щастя в простих речах, які навколо! Цінуймо життя!

 ЗІЛЬКО

НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

 

Асистент вихователя

ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №19

М. КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                    Педагогічне кредо

«Кожна дитина індивідуальність її треба любити, поважати і приймати такою яка вона є»

 

         Головна мета інклюзивного навчання – реалізація права дітей з особливостями психофізичного розвитку на отримання освіти у відповідності з їх можливостями і здібностями за місцем проживання, їх соціальна адаптація та інтеграція в суспільство, підвищенні ролі сім’ї у вихованні і розвитку дитини

Асистент вихователя – педагогічний працівник разом із вихователем групи здійснює супровід дітей з ООП

  • Проводить навчальні, виховні, соціально-адаптаційні заходи.

  • Адаптує навчальні матеріали з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності дитини.

  • Допомагає дітям виконувати завдання;

  • Залучає до різних видів діяльності;

  • Допомагає в організації освітнього процесу в інклюзивній групі.

  • Веде спостереження за дітьми з ООП

  • Веде відповідну документацію (ІПР,журнал спостережень, портфоліо)

  • Постійно спілкується  батьками дітей  з ООП, надає консультації.

  • Співпрацює з фахівцями бере участь у розробленні та виконанні ІПР

bottom of page